O nas - Krzywe Drzewa
O nas - Krzywe Drzewa

O nas

Specgarden to centrum ogrodnicze, które działa na rynku już od 2011roku. Firma zajmuje się szeroko rozumianą pielęgnacją oraz projektowaniem ogrodów.Wykonujemy koszenie, zakładanie i pielęgnację trawników oraz budową elementów małej architektury (altany, domki na drzewie, oczka wodne itp.). Wszystkie usługi ogrodnicze realizowane są na najwyższym poziomie. Jako rzetelni wykonawcy dysponujemy profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości.
Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i cenionych marek sprzętu ogrodniczego. Oferujemy konkurencyjne ceny materiałów ogrodniczych, agrowłókniny, kory drzewnej, torfu, ziemi, a na zakupiony towar udzielamy gwarancji.

Jesteśmy również producentem trawy w rolce oraz prowadzimy szkółkę ogrodniczą. Doradzamy w zakresie optymalnego zagospodarowania posiadanych terenów zielonych. Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi polecamy osobom prywatnym, firmom oraz deweloperom.
Nasza specjalizacja to projektowanie ogrodów oraz realizowanie projektów, czyli zakładanie ogrodów. Każdy wykonany przez nas ogród jest jedyny w swoim rodzaju i oddaje indywidualne potrzeby jego właściciela.

Szukasz pomysłu na zagospodarowanie ogrodu? Nie wiesz w jaki sposób zaaranżować go tak, by był doskonałym miejscem do wypoczynku i zabawy? Zastanawiasz się nad wyborem kwiatów lub krzewów do Twojego ogrodu? A może system nawadniania lub pielęgnacja ogrodu sprawia Ci kłopot?

Zadzwoń do nas! Jesteśmy specjalistami w branży profesjonalnego projektowania i zakładania ogrodów. Każdy nasz pracownik to wiedza i doświadczenie oraz wiele zrealizowanych projektów. Pomagamy, doradzamy, inspirujemy. Projektowanie ogrodów to nasza pasja!

530998877
Kąkolowa 102A Łódź